Wydrukuj
wp_20161125_13_05_18_pro-kopiowanie wp_20161125_13_05_41_pro-kopiowanie wp_20161125_13_20_57_pro-kopiowanieW dniu 25 listopada członkowie szkolnego Koła przyrodniczo -turystycznego wraz z pozostałymi uczniami klasy V i VI uczestniczyli w niezwykłych zajęciach w Energetycznym Centrum Nauki. Przez cały czas nauka przeplatała się z zabawą. Uczniowie odwiedzili wystawę Energia, kino 3D, laboratorium i oczywiście energetyczny plac zabaw.

Uczestnicy wyjazdu do Energetycznego Centrum Nauki:

Klasa VI – (opiekun M. Głowacka, A. Kozera) Armańska Julia, Bedla Martyna, Colas Weronika, Dziewięcka Maria, Głuszek Izabela, Januszek Bartosz, Kostur Karol, Kozera Karol, Kurzątkowska Beata, Malicka Klaudia, Młynarczyk Wiktoria, Nowak Sebastian, Rozpara Piotr, Sołtys Jakub, Stachurska Angelika, Wieczorek Kacper, Więckowski Jakub, Władyszewski Michał, Wołowiec Filip

Klasa V – (opiekun K. Telka,  A. Staszewska) Dewerenda Bartosz,Dyraga Maja,Grudzień Daniel,Januchta Bartłomiej, Kiczor Nikola, Kowalczyk Sylwia, Krzyszkowska Julia, Krzyszkowski Oliwier, Latkowski Filip, Łabęcki Jakub, Machulski Bartosz, Maj Karolina, Malicki Jakub, Mazur Zofia, Rabiej Mateusz, Rozpara Julia, Soja Filip, Stokłosińska Natalia, Szostak Karol, Tworek Małgorzata.