Wydrukuj
IMG_513811 czerwca w Dębskiej Woli spotkali się uczniowie szkól podstawowych i gimnazjum by uczestniczyć w gminnych zawodach lekkoatletycznych. Każdy uczestnik mógł startować maksymalnie w dwóch konkurencjach, a do wyboru miał rzut piłką lekarską, rzut piłeczką palantowa, sprint i bieg długi. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Lisowicz, Aleksandra Głuszek , Patrycja Pańtak, Jakub Materek, Bartłomiej Domański, Albert Kozak, Jakub Mojecki, Izabela Tworek, Martyna Prędota, Kacper Stachura, Wiktor Bębacz, Maciej Okła, Karol Stępień, Paulina Podsiadło, Patryk Daleszak.

Kacper zajął I miejsce w rzucie 2kg i III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Dominika – III miejsce w biegu na 1000m, Paulina – II miejsce w biegu na 600m i III miejsce w sprincie, Karol – III miejsce w rzucie piłką 2kg, Albert – III miejsce w biegu na 1500m, Jakub Materek – III miejsce w rzucie piłką 3kg. GRATULUJEMY!