Wydrukuj

Kończą się wakacje… Jak Państwo wiecie, był to czas intensywnych prac budowlanych prowadzonych na terenie budynku szkoły i w jego najbliższym otoczeniu. Bardzo wiele udało się już zrobić. Dyrekcja szkoły wraz z Urzędem Miasta i Gminy Morawica dokłada wszelkich starań, aby prace wykonywane były terminowo, by dzięki nim nasza szkoła była piękna i funkcjonalna, a uczniowie i przedszkolaki z radością do niej przychodzili. Bardzo prawdopodobne jest, że powitamy w niej uczniów w dniu 4 września 2017 r. (poniedziałek). W odnowionej części budynku będą się odbywały zajęcia. Gdyby jednak z różnych względów nie było to jeszcze możliwe, musimy liczyć się z ewentualnością opóźnienia rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły (https://zsbrzeziny.pl/ ).

Krzysztof Kubicki
Dyrektor Zespołu Szkół w Brzezinach