Wydrukuj
Samorząd Uczniowski w tym roku postanowił zorganizować szkolną akcję pomocy dla zwierząt. Po naradzie wspólnie z opiekunami SU p. Magdaleną Głowacką oraz p. Joanną Durdyń – Ozgą wybraliśmy adresata zbiórki: Hotelik – Przytulisko Lisów znajdujący się na terenie naszej gminy. W schronisku przebywają porzucone, czasami okaleczone przez złych ludzi psy.

Wynik naszej akcji jest imponujący! W ciągu zaledwie czterech dni zebraliśmy 128 kg karmy suchej, prawie 50 kg karmy mokrej, siedem worków koców, ręczników i innych rzeczy przeznaczonych  na miękkie posłanie, a także mnóstwo pluszaków i piłeczek.

8 grudnia dostarczyliśmy dary naszej społeczności szkolnej do Lisowa. Spotkaliśmy się tam z niezwykle ciepłym przyjęciem. Pracownicy schroniska opowiadali nam o swych podopiecznych. Psiaki bardzo cieszyły się naszą wizytą, co okazywały swój psi sposób.

Samorząd Uczniowski składa podziękowania pani Ewie Stokłosińskiej oraz pani Małgorzacie Maj za pomoc w transporcie.

Na stronie internetowej Przytuliska  (http://przygarnijpsa.pl/) znalazły się specjalne podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w pomoc psiakom. Zobaczcie sami!

Przewodnicząca SU
Natalia Stokłosińska