Wydrukuj
Drogi Darczyńco, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzezinach

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem SWI-3158-557372), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Rodzina przywitała nas w komplecie. Pomagali nam wypakowywać prezenty. Byli zdumieni, że jest ich aż tyle, a jednocześnie wzruszeni do łez. Wychodziliśmy po prezenty, zanosiliśmy do domu i tak kilka razy, aż Pani Magdalena zapytała: „To jeszcze? To wszystko, co jest w aucie, to dla nas? Nie jedziecie z tymi prezentami do innej rodziny?” Kiedy potwierdziliśmy, że to dla nich, popłakała się, a jednocześnie cieszyła się głośno. Łzy szczęścia, ogromna ekscytacja i przejęcie zaistniałą sytuacją ze strony rodziny były widoczne gołym okiem. Wszystkie otrzymane prezenty zdecydowanie poprawią warunki i komfort życia rodziny. Darczyńca wspaniale dostosował Paczkę do potrzeb i zakupił wszystko, co było rodzinie potrzebne. Poprzez prezenty dzieci zdecydowanie będą miały ułatwioną naukę, poprzez otrzymaną żywność przez jakiś czas budżet domowy będzie naruszany w mniejszym stopniu.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Serdeczne podziękowania dla darczyńców. Skompletować tak wiele prezentów, które w sposób idealny dopasowane były do naszych potrzeb to ogromna inwestycja, zobowiązanie, a jednocześnie poświęcony dla nas czas. Dziękujemy z całego serca. Co można myśleć o ludziach, którzy niosą innym pomoc? Bez wątpienia takie osoby to wspaniałe istoty o ogromnych sercach, które bezinteresownie chcą pomagać. Serdecznie dziękujemy, bo jest to pomoc, która była nam bardzo potrzebna. Zapamiętamy ten moment do końca życia.

Co chce przekazać wolontariusz?

Drodzy darczyńcy, w imieniu rodziny, a także w imieniu własnym – gdyż będąc opiekunem tej rodziny, czułem się za nią odpowiedzialny – serdecznie dziękuję. Wspaniałą sprawą jest pomagać, kiedy rzeczywiście ta pomoc jest potrzebna, a w tym przypadku tak właśnie było. Niech nowo narodzony Chrystus utrzymuje Was w tej energii i determinacji w niesieniu pomocy innym. A na nowy 2018 rok życzę wam dużo siły i zapału do pomagania innym, co niech zaowocuje satysfakcją ze świadomości czynienia Dobra.