Wydrukuj
Dnia 06.03.2018r. uczniowie klasy I odbyli wycieczkę do Galerii Korona w Kielcach. Była ona nagrodą w plebiscycie Echa Dnia za zajęcie II miejsca na najsympatyczniejszą klasę pierwszą  w powiecie kieleckim.

Z dużym zainteresowaniem dzieci obejrzały film animowany  pt. ‘’Jaskiniowiec’’. Fabuła nawiązuje do epoki kamienia łupanego i brązu- czasów kiedy nie było facebooka, prądu, telefonów. Okazuje się, że już wtedy istniała piłka nożna. Film niesie dydaktyczne przesłanie, że wszystko można osiągnąć, jeśli grupa potrafi pracować ze sobą dla osiągnięcia wspólnego celu.

Kolejną dawkę dobrej zabawy dostarczyły dzieciom atrakcje w bawialni Czary-Mary. Było wesoło i radośnie podczas nurkowania w piłeczkowym basenie, pokonywania labiryntów, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, wykonywania kombinacji na trampolinie.  Ten wyjazd dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w tę akcję Rodzicom oraz wszystkim, którzy oddali głosy na naszą klasę.

                                                                                                                                           Wychowawczyni klasy I Jolanta Janic