Wydrukuj
22 czerwca o godzinie 8.30 społeczność naszej szkoły  zgromadziła się na sali gimnastycznej, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2017/2018, odebrać wypracowane nagrody i gratulacje, usłyszeć tradycyjny, ostatni dzwonek z rąk pani dyrektor Katarzyny Telki.

W pierwszej części spotkania główną rolę grali absolwenci gimnazjum, którzy złożyli ślubowanie, otrzymali świadectwa ukończenia szkoły nagrody i gratulacje: od Burmistrza Miasta I Gminy Morawica Mariana Burasa, Dyrekcji Szkoły Krzysztofa Kubickiego i Katarzyny Telki, wychowawcy Jolanty Krąż i Rady Rodziców. Następnie zaprezentowali się po raz ostatni w programie artystycznym.

W drugiej części najlepsi uczniowie z pozostałych klas odebrali: stypendium naukowe  Burmistrza Miasta I Gminy Morawica, świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, których tematyka związana jest z 100 rocznicą  odzyskania niepodległości. 11 uczniów Dyrektor udekorował  medalem Uczeń na Medal oraz wraz z Burmistrzem wręczył główną nagrodę – rower.

Po części oficjalnej na sali gimnastycznej, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich sal, by tam odebrać świadectwa promujące do następnej klasy.

Wszystkim gratulujemy i życzymy radosnego, bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia!