Wydrukuj
Najlepsi biegacze z sześciu szkół podstawowych z terenu gminy Morawica uczestniczyli w zawodach zorganizowanych 14 września 2019r., będących jednocześnie inauguracją szkolnego roku sportowego. Naszą szkole reprezentowali: Amelia Czapska, Maja Domagała, Maja Wojcieszyńska,Wiktoria Młynarczyk, Dawid Krzyszkowski, Julia Januszek, Milena Czupryńska, Natalia Podsiadło, Tomasz Szczepaniak, Dawid Zegadło, Filip Latkowski i Natalia Stokłosińska.

W kategorii wiekowej 2009 i młodsi nasze dziewczęta zajęły: Amelia Czapska II miejsce, Maja Wojcieszyńska III miejsce i Maja Domagała IV miejcse.

W kategorii wiekowej 2008-7 Dawid Zegadło zdobył I miejsce.

W kategorii wiekowej 2006-5 Natalia Stokłosińska i Filip Latkowski zajęli IV miejsce.

Wszystkim gratulujemy udziału i życzymy dalszych sukcesów.