Wydrukuj
22 czerwca br. (tj. wtorek) uczniowie klasy 7a i 8 naszej szkoły  wraz z opiekunami p. Krzysztofem Kubickim, p. Joanna Durdyń- Ozgą, p. Agnieszką Staszewską i p. Agata Kurdek mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do Zatoru do Energylandii.  Zabawy było co nie miara. Każdy znalazł coś dla siebie: miłośnicy wielkich wrażeń np. – Hyperion  drugi najwyższy i drugi najszybszy w Europie roller coaster – ma 77 metrów wysokości. Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo… Zadra, Formuła 1 i Mayan dostarczały również dużej dawki adrenaliny. 

W strefie rodzinnej można było korzystać z nieco spokojniejszych atrakcji – karuzele, pontony, kolejki, itp.

Zmęczeni ale szczęśliwi po całodniowej zabawie wróciliśmy do Brzezin.