Wydrukuj
               W pochmurny dzień 01 października br. odbyły się międzyszkolne zawody w biegach przełajowych w Dębskiej Woli. Trasa wymagała pokonania dystansu  od 500-1000m wokół boiska trawiastego zlokalizowanego za budynkiem Szkoły Podstawowej w Dębskiej Woli.

Konkurs rozpoczęli uczniowie klas czwartch zmagając się z dystansem ok. 500 m. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: II- Malwina Januszek kl. IVB, III- Julia Kubicka kl. IVB.

Kolejna tura to klasy V-VI. Uczniowie przebiegli dystans ok. 700 m. Na najwyższym stopniu podium stanęła Klaudia Woś kl. V

Ostatnia tura to klasy VII-VIII, uczniowie przebiegli dystans ok. 900m. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: I-Maja Domagała  kl. VIIIB, II- Mateusz Bernacki kl. VIIIA

Gratulacje dla wszystkich reprezentantów naszej szkoły, którzy wykazali się wysoką formą i sprawnością fizyczną. Miejmy nadzieję, że w przyszłorocznych zawodach frekwencja, forma sportowa i humory będą równie doskonałe.