Wydrukuj
W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych korytarzami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II    w Brzezinach przeszedł niezwykły korowód.

Około 150 świętych stanęło do apelu. Nie zabrakło wśród nich naszego Patrona Jana Pawła II. Delegacje poszczególnych klas złożyły kwiaty pod Jego popiersiem i zapaliły znicze. W sali gimnastycznej święci i nie- święci wspólnie odśpiewali i zatańczyli do piosenki „TAKI DUŻY, TAKI MAŁY MOŻE ŚWIĘTYM BYĆ…”.

Szkolna komisja wybrała najciekawsze stroje (Alicja Baran- kl. I a, Jakub Zychowicz- kl. I b, Zuzanna Bujnowska- kl. II a, Piotr Węgrzyn – kl. II b, Alicja Machulska- kl. III, Agata Tkaczyk – kl. IV a, Piotr Węgrzyn – kl. IV b, Oskar Kubicz – kl. V, Monika Skóra – kl. VI, Zuzanna Lech – kl. VII, Oliwia Kubicz – kl. VIII a, Maja Wojcieszyńska – kl. VIII b), a Pan Dyrektor, sam w stroju Świętego Józefa, wręczył upominki i pogratulował kreatywności.

JoannaDurdyń-Ozga