Wydrukuj
“Obiecuję być dobrym zuchem, zawsze przestrzegać Prawa Zucha” to słowa obietnicy, które zostały wypowiedziane przez zuchy z gromady zuchowej SMOKI Z BRZOZOWYCH WZGÓRZ – 10 listopada podczas uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Do obietnicy przystąpiło 13 zuchów z kl. II b. Zuchy wykazały się wzorową znajomością Prawa Zucha. Obietnica została złożona na ręce Dyrektora Szkoły p. Krzysztofa Kubickiego, który pogratulował zuchom wstąpienia w tak zaszczytne progi i wręczył im znaczek zucha. Dyrektor p. Katarzyna Telka  wręczyła zuchom chusty. Na uroczystość zostali zaproszeni również rodzice, którzy swoją obecnością wspierali małe zuszki. Uroczystości zakończyła się odśpiewanie hymnu harcerskiego i wręczeniem upominków od naszego sponsora Ostoi Czarownic w Nidzie.

Za pomoc w organizowaniu zbiórek i Obietnicy Zuchowej dh Beata Łabęcka dziękuje zastępowym drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole dh Laurze Kamińskiej, dh Malwinie Woźniak i dh Julii Szczepańskiej.