Wydrukuj
30 listopada zuchy należące do Gromady Zuchowej Smoki z Brzozowych Wzgórz spotkały się na uroczystej zbiórce, aby razem spędzić czas i „zdmuchnąć” świeczki z zuchowego urodzinowego tortu z okazji 56 rocznicy istnienia gromady zuchowej w naszej szkole. Towarzyszyli nam harcerze, którzy przygotowali dla nas wiele atrakcji i wróżb andrzejkowych.

Urodziny zucha są szczególnym wydarzeniem dla każdego zucha, bo każdy z nich ma je szansę przeżyć tylko trzy razy, ponieważ potem staną się już harcerzami i harcerkami, którzy podążą w swoją dalszą harcerską drogę, a zuchowa przygoda zapisze się jako miłe wspomnienie, do którego z pewnością będą wracały. Urodziny zakończyły się nocnymi harcami. Rano trzeba było wstać i nie grymasić. Od 8.00 czekały nas zajęcia. Ale skoro chcemy się bawić, to musimy też pracować. Bardzo dziękujemy harcerkom za włączenie się w obchody tego uroczystego dnia, a rodzicom za przepyszny tort. Za organizację „urodzin zucha” odpowiedzialna była dh Beata Łabęcka. Do zobaczenia za rok.