Wydrukuj
W czwartek, dnia 15 grudnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się konkurs czytelniczy. Uczniowie klasy III wypożyczyli ciekawe książki z biblioteki szkolnej, zakupione z dofinansowania NPRC.  Przez dwa tygodnie przygotowywali się, by znakomicie wypaść podczas konkursu, albowiem głośne czytanie wymaga więcej wysiłku. Liczy się poprawna dykcja, odpowiednia interpretacja itp.
Mistrzami słowa, zajmując miejsca na podium zostali:
Alicja Machulska – I miejsce
Jakub Salamon – II miejsce
Wiktor Wołowiec – III miejsce
Wyróżnieni zostali:
Marcel Januszek
Adam Kiczor
Kacper Malicki
Gabriela Ramiączek
Wiktor Sobieraj
Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez pana Dyrektora  nastąpiło 24 stycznia 2023r.
Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy. Nagrodzonym gratulujemy.

Bogumiła Skóra, Jolanta Janic