Wydrukuj
W piątek 31.03.2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do turnieju Piłki Nożnej o Puchar „TYMBARKU”.

          To największe tego typu rozgrywki dla dzieci w Europie. Sponsorem głównym Turnieju od kilkunastu lat jest marka Tymbark. Etapy regionalne obejmują zasięgiem 95% powiatów w Polsce. Do rywalizacji stanęło 7 drużyn z powiatu kieleckiego. Mecze rozegrane zostały w Bilczy, na boisku pod balonem. Szkoła Podstawowa w Brzezinach była reprezentowana przez chłopców z klas pierwszych w kategorii U-8, w składzie:

  1. Krystian Kuta,
  2. Marcel Woźniak,
  3. Wojciech Szczukiewicz,
  4. Wiktor Anioł,
  5. Sebastian Kożuchowski,
  6. Jakub Zychowicz,
  7. Jakub Nowak.

        Uczniowie zaprezentowali się na najwyższym poziomie, zajmując drugie miejsce. Rośnie nam bardzo silna i obiecująca drużyna, której wróżę wiele sukcesów. Szczególne podziękowania dla rodziców, za rozwijanie talentu sportowego swoich dzieci. Podziękowania również dla Pana Dyrektora Krzysztofa Kubickiego, za możliwość udziału i opiekę nad drużyną. Jestem dumna z naszych sportowców.

                                            Iwona Młynarczyk