Wydrukuj
Tradycji stało się zadość. Zuchy i harcerze ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brzezinach  po raz 31 przekazali na ręce Burmistrza p. Mariana Burasa Betlejemskie Światełko wraz ze świątecznymi życzeniami. Pan Burmistrz przyjął światełko w imieniu mieszkańców całej gminy i podziękował za jego dostarczenie. Jednocześnie podkreślił trudną sytuację, jaka ma miejsce na dalekim wschodzie, skąd Betlejemskie Światełko rozpoczęło swoją wędrówkę.Niesione przez skautów i harcerzy, przekazywane na granicach, aż dotarło do Polski. Następnie  złożył dzieciom i przedszkolakom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt oraz podziękował za obecność i poczęstował czekoladami.
Dyrektor p. Krzysztof Kubicki na ręce Burmistrza złożył świąteczne życzenia, podziękował za współpracę i  wręczył stroiki wykonane przez p. Agatę Kurdek. Każdy referat otrzymał też piękne reniferki wykonane przez p. Joannę Durduń- Ozga i dzieci ze świetlicy.
Kółko Teatralne FANTASTIC i Akademia Przedszkolaka zaprosili pracowników gminy do wysłuchania koncertu muzycznego pt. ”Maleńka miłość w żłobie leży…” Wykazali się niezwykłym kunsztem recytatorskim i muzycznym, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie.

Dyrekcja szkoły zaprosiła włodarza gminy na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 12.01.2024 o godzinie 17.00 w szkole w Brzezinach.

Beata Łabęcka