Wydrukuj
Dnia 15 stycznia o godz. 10.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pan dyrektor K. Kubicki przywitał gości ciepłymi słowami i złożył życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas I- III kolejno prezentowały swój program artystyczny. Uczennice z klas IV- VI zatańczyły dla gości taniec nowoczesny pt. ‘’Little girle’’, a Laura Olchawa zaśpiewała piosenkę pt. ‘’Twistigen’’. Gościnnie wystąpili uczniowie uczęszczający na naukę tańca w świetlicy wiejskiej i zaprezentowali taniec ‘’Roztańczony Dziki Zachód’’.

Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała popisy wnucząt. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.