Wydrukuj
img_5655-kopiowanie2 listopada 2016r reprezentanci naszej szkoły: p. Magdalena Mazur, Wiktor Bębacz, Maja Wojcieszyńska, Piotr Mazur, p. Justyna Kasperek, Emilka Kasperek, Hania Krasoń, Patrycja Kasperek, dyr. Krzysztof Kubicki, Zosia Mazur, Karolina Maj, Zuzia Maj, Filip Latkowski, Amelka Czapska, Julia Pobocha, Ada Januchta, Oliwia Kubicz, Kacper Stachura, p. Agata Kurdek, Jakub Łabęcki, Bartłomiej Januchta, Maja Domagała, p. Katarzyna Telka, Daniel Grudzień, Natalia Stokłosińska, Piotruś Starula, p. Magdalena Głowcka, Gabrysia Wawrzusiak, Filip Soja, p. Beata Łabecka, Laura Kamińska, Maja Kozak, Karol Skóra,  p. Aleksandra Głodek, Paulina Podsiadło, Julia Rędzia wzięli udział w VIII kweście na rzecz cmentarza w Brzezinach. Pomimo chłodu wszyscy chętnie wzięli udział w tegorocznej zbiórce.