Wydrukuj
W sobotę 18 listopada 2023r. na hali sportowej w Bilczy odbyły się gminne zawody halowej piłki nożnej chłopców (rocznik 2011 i młodsi). W turnieju udział wzięło siedem drużyn z: Bilczy, Brzezin, Dębskiej Woli, Morawickiej Woli, Morawicy, Lisowa i Obic. Naszą szkołę reprezentowali:Marcel Januszek, Aleksander Lach, Tymon Banasik, Jakub Salamon, Kacper Malicki, Gabriel Rajca, Adam Zapała, Ksawery Rodzonek, Filip Zarębski, Karol Węgrzyn, Kuba Woźniczko, Karol Węgrzyn, Bruno Domagała i Mikołaj Baran.

Rozgrywki odbyły się systemem pucharowym. Nasza drużyna rozegrała w grupie trzy mecze:
Brzeziny – Dębska Wola 2:0, Brzeziny – Lisów 5:1, Brzeziny – Bilcza 1:1. O kolejności zajętego miejsca w grupie zdecydował stosunek zdobytych do straconych goli. W meczu o trzecie miejsce w turnieju  reprezentacja szkoły z Morawicy okazała się lepsza ( wynik spotkania – 2:1).

Nasi uczniowie wykazali się wielką wolą walki, ale nie zapomnieli, że zmagania sportowe mają sens tylko wtedy, gdy są fair play.

Gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów.