Światowy Dzień Wody z PAH
Kolejna udana akcja . Tym razem społeczność naszej szkoły zrealizowała akcję Światowy Dzień Wody z PAH, której celem było zaangażowanie jak największej liczby osób i szerzenie świadomości o tym, że:
- dostęp do czystej wody to prawo człowieka,
- na świecie 703 miliony ludzi nie mają dostępu do bezpiecznej wody pitnej,
- jesteśmy za to współodpowiedzialni/e,
- oszczędzanie wody to za mało.

























W dniu 10 kwietnia 2025 r. uczniowie kl.5, 6a i 6b byli na najnowszym spektaklu w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach – „Człowiek jaki jest, każdy widzi”.














