Mini piłka siatkowa chłopców
W sobotę 22 marca w hali sportowej w Bilczy odbyły się gminne zawody w mini siatkówce chlopców. Naszą szkołę reprezentowali: Leon Kasiński, Antoni Tarach, Filip Zarębski, Jakub Wożniczko, Wiktor Sobieraj, Bartosz Baran, Kacper Malicki, Marcel Januszek, Tymon Banasik i Karol Węgrzyn. Chłopcy byli niewątpliwie najlepszą drużyną turnieju, dzięki temu zdobyli pierwsze miejsce. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.










” Woda! (…) Jesteś największym bogactwem, jakie istnieje na świecie. Jesteś też najsubtelniejsza, ty, taka czysta, we wnętrznościach ziemi. Można umrzeć nad źródłem, które zawiera związki magnezu. Można umrzeć o dwa kroki od słonego jeziora. Można umrzeć mając dwa litry rosy z domieszką kilku soli. Bo ty nie dopuszczasz żadnych związków, nie tolerujesz żadnego zafałszowania, jesteś zazdrosnym bóstwem… Antoine de Saint-Exupéry











Nauki ścisłe w naszej szkole to: przyroda, biologia, geografia, chemia, fizyka i oczywiście matematyka.









