Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, II edycja
Dnia 30 maja 2016 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy odbyła się II edycja Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy. Szkołę Podstawową w Brzezinach reprezentowali: Sebastian Nowak z klasy V oraz Maciej Okła i Wiktor Bębacz z klasy VI, natomiast reprezentantami Gimnazjum w Brzezinach byli Weronika Lisowicz (klasa III) i Maciej Kowalski (klasa II). więcej…

19 maja reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Aleksandra Gawior, Dominik Jaśkowski, Agata Kobierska i Weronika Lisowicz, rywalizowała z rówieśnikami w konkursie profilaktycznym. Zadania, z którymi przyszło im się zmierzyć pochodziły z różnych dziedzin: wiedzowej, artystycznej, sportowej. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni ze sportu, oryginalni w sztuce. W klasyfikacji końcowej zajęli 3 miejsce.
wowej w Woli Morawickiej uczennice szkół podstawowych z naszej gminy rywalizowały w piłce ręcznej. Rozgrywki odbyły się systemem pucharowym. Przeciwniczkami naszej reprezentacji w grupie były drużyny z Morawicy i Bilczy. Niestety dziewczętom nie udało się pokonać tych rywalek.






